Prelegenci

Wojciech Tomaszewski

/ Prelegenci
Wojciech Tomaszewski
Chief Marketing & E-commerce Officer, ANSWEAR.com

Arno Nienhuis jest ekspertem w dziedzinie handlu i sztucznej inteligencji (AI). Arno rozpoczął karierę jako przedsiębiorca. Po sprzedaży firmy pełnił funkcje kierownicze w Getronics, EMC i Oracle w zakresie zarządzania sprzedażą. Oprócz swojej pracy odbył liczne studia na IESE, Michigan University i MIT Sloan Management w dziedzinie handlu, cyfrowego przywództwa i sztucznej inteligencji.

Jako cyfrowy lider i ekspert merytoryczny w dziedzinie handlu i sztucznej inteligencji, Arno jest popularnym mówcą w szkołach wyższych, uniwersytetach i środowisku biznesowym. W inspirujący, jasny i energiczny sposób wyjaśnia, w jaki sposób nowe technologie, takie jak AI, AR / VR, sprzedaż, obsługa i automatyzacja marketingu będą miały wpływ na klientów, organizacje i sprzedaż.

Jego pragmatyczne podejście pozwoliło tysiącom ludzi zdobyć świeże spojrzenie na wpływ, jaki jest technologia wywiera na biznes. Oprócz możliwości technologicznych i biznesowych, takich jak etyka, udane wdrażanie rozwiązań AI w organizacjach, współpraca ludzi z maszynami w przyszłości pracy są częścią jego narracji. Arno jest pasjonatem, który zawsze skupia się na potrzebach swoich odbiorców.